Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Miller: niech Polska nie wychodzi przed szereg

0
Podziel się:

Z Moskwą łączą nas poważne interesy gospodarcze i nasze stanowisko nie może być twardsze niż to prezentowane przez Kijów.

Miller: niech Polska nie wychodzi przed szereg
(PAP/Jakub Kamiński)
bEDkpwZh

Szef SLD uważa, że Polska nie powinna _ wybiegać przed szereg _ w sprawie Ukrainy. Leszek Miller w radiowej Jedynce mówił, że ma wątpliwości czy potrzebne jest dzisiejsze specjalne posiedzenie Sejmu poświęcone sytuacji za naszą wschodnią granicą.

Przestrzegł jednocześnie przed zbyt ostrą retoryką wobec Rosji. Tłumaczył, że z Moskwą łączą nas poważne interesy gospodarcze i nasze stanowisko powinno wspierać stanowisko Ukrainy, ale nie być twardsze niż to prezentowane przez Kijów.

Posiedzenie Sejmu na temat sytuacji na Ukrainie rozpocznie się o 17:00. W programie jest wystąpienie premiera oraz 10-minutowe wystąpienia w imieniu klubów.

bEDkpwZj

Na zakończenie Sejm przyjmie uchwałę o solidarności z Ukrainą, w której znajdzie się też apel do parlamentów państw członkowskich NATO oraz Unii Europejskiej.

Czytaj więcej w Money.pl
"Musimy pilnować stabilności w Polsce" Minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz: _ musimy być przygotowani na różnego rodzaju scenariusze _.
"Sankcje uderzą też w polskie firmy" Szef SLD ostrzegł, że próba ukarania odpowiedzialnych za rozlew krwi na ulicach ukraińskich miast, może rykoszetem uderzyć w polski biznes.
bEDkpwZK
KOMENTARZE
(0)