Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Minister Mucha niegospodarnie wydała publiczne pieniądze na koncert Madonny

0
Podziel się:

Raport NIK jest ostateczny. Kolegium Izby uznało, że ponad 6 milionów złotych zostało wydanych niezgodnie z przeznaczeniem.

Minister Mucha niegospodarnie wydała publiczne pieniądze na koncert Madonny
(Stanislaw Kowalczuk/East News)
bELifvpN

Minister Sportu i Turystyki wydała publiczne pieniądze na koncert Madonny niegospodarnie i niezgodnie z ich przeznaczeniem. To ostateczne stanowisko NIK po oddaleniu ministerialnych zastrzeżeń przez Kolegium Izby.

Raport NIK jest ostateczny. Kolegium Izby uznało, że ponad 6 milionów złotych zostało wydanych niezgodnie z przeznaczeniem. Zamiast na promocję Euro 2012 oraz piłki siatkowej resort Joanny Muchy wydał je na zorganizowane na Stadionie Narodowym koncertu Madonny.

NIK uznała, że minister Mucha w żadnym z pism do ministra finansów w sprawie uruchomienia środków z rezerwy celowej nie wspomniała o finansowaniu koncertów muzycznych.

bELifvpP
Czytaj więcej w Money.pl
Śledztwo w sprawie koncetu Madonny. PiS... W związku ze sprawą PiS zażądało dymisji minister sportu.
Mucha odpiera zarzuty NIK: Mieliśmy zamknąć Stadion? - Środki z rezerwy były przeznaczone na cały rok 2012 - mówiła na konferencji prasowej.
PiS żąda dymisji minister Joanny Muchy Poseł PiS Marcin Mastalerek zażądał, by premier Donald Tusk zdymisjonował minister sportu Joannę Muchę.
bELifvqq
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)