Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Minister zapowiada trzęsienie ziemi na kolei

0
Podziel się:

- Zostałem wprowadzony w błąd - twierdzi Cezary Grabarczyk. - Rozkłady miały być uzgodnione.

Minister zapowiada trzęsienie ziemi na kolei
(kprm.gov.pl)

aktualizacja 9:25

_ - Zostałem wprowadzony w błąd. Rozkłady jazdy między spółkami miały być uzgodnione - _mówił Cezary Grabarczyk na antenie radia TOK FM.

Minister infrastruktury oświadczył, że _ kolej zawiodła i taka sytuacja więcej się już nie powtórzy _. Według Grabarczyka, w kolejowych spółkach może dojść do _ trzęsienia ziemi _. Decyzje personalne wobec winnych zamieszania na kolei zapadną po 28 grudnia.

Tego dnia stanowisko wiceministra infrastruktury, odpowiedzialnego między innymi za koleje, obejmie mianowany wczoraj Andrzej Massel. Dotychczasowy wicedyrektor Instytutu Kolejnictwa zastąpi odwołanego właśnie za chaos na kolei Juliusza Engelhardta.

_ - To jest bardzo dobry fachowiec. Został powołany w środę wieczorem, ale swoje obowiązki obejmie we wtorek 28 grudnia. Umówiliśmy się rano na rozmowę. Ma przedstawić własne propozycje zmian personalnych w spółkach kolejowych _ - powiedział Grabarczyk w TOK FM.

Jego zdaniem Massel jest _ wyjątkowo kompetentny _. _ - Dlatego to on sformułuje wnioski personalne i będziemy je stopniowo wdrażać _ - zapowiedział szef resortu infrastruktury. Dodał, że _ to będzie trzęsienie ziemi w tych spółkach, nie tylko jeśli chodzi o zarządy, ale o wszystkie stopnie zarządzania, bo brak troski o pasażera można było obserwować na tych najniższych nawet stanowiskach _.

wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)