Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Ministerstwo pomoże podatnikom

0
Podziel się:

Tylko dziś specjaliści z Ministerstwa Finansów odpowiedzą na wszystkie pytania podatników. Dyżur telefoniczny trwa od godz. 10 do 13.

Ministerstwo pomoże podatnikom
(PAP/ Tomasz Gzell)

Kończy się czas składania rocznych deklaracji podatkowych. Ministerstwo Finansów zorganizowało dyżur telefoniczny dla wszystkich osób poszukujących dodatkowych informacji na temat rozliczeń podatku dochodowego za 2006 r.

Dziś od 10 do 13 eksperci z Departamentu Podatków Bezpośrednich w Ministerstwie Finansów będą odpowiadali na pytania podatników.

Pod specjalnymi numerami telefonów będzie można dowiedzieć się wszystkiego o:

– opodatkowaniu przychodów uzyskanych za granicą - postanowienia ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i umów o unikaniu podwójnego opodatkowania – tel. 022 694 33 33

– opodatkowaniu dochodów z pracy i działalności wykonywanej osobiście, dochody z kapitałów pieniężnych – tel. 022 694 48 70

– opodatkowaniu dochodów z pozarolniczej działalności gospodarczej – tel. 022 694 48 77.

To nie wszystko. Po dyżurze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania zostaną zamieszczone na stronie internetowej Ministerstwa Finansów.

Pomoc podatnikom deklaruje nie tylko ministerstwo. W sobotę 14 kwietnia odbędzie się ogólnopolski „Dzień otwarty” w urzędach skarbowych. "To dodatkowy dzień, w którym podatnicy będą mogli uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące rozliczenia PIT za 2006 rok." - czytamy na stronach Ministerstwa Finansów.

podatki
wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)