Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Mistrz Formuły 1 w nowym projekcie Polskiej Fundacji Narodowej

7
Podziel się:

W przyszłym tygodniu wystartuje nowy program PFN. Fundacja chce zaprosić do Polski 100 wpływowych i znanych na całym świecie postaci życia publicznego. Projekt jest związany z obchodami stulecia niepodległości Polski.

Hakkinen i Gallagher opowiedzą o umiejętności podejmowania właściwych decyzji pod presją czasu i stresu,
Hakkinen i Gallagher opowiedzą o umiejętności podejmowania właściwych decyzji pod presją czasu i stresu, (Enfoque Reportajes)

Zaproszeni będą artyści, aktorzy, sportowcy, intelektualiści, przedsiębiorcy i liderzy opinii. Na początek do Warszawy przyjedzie fiński kierowca wyścigowy i dwukrotny mistrz świata Formuły 1 Mika Hakkinen. Wraz z nim na scenie będą także Patrick Ney, angielski filmowiec i bloger mieszkający w Polsce, znany komentator i znawca F1 Mark Gallagher oraz historyk z PAN dr hab. Jacek Szumski.

"Wydarzenie będzie początkiem dalszej współpracy ze znanymi postaciami, które cenią Polskę i chcą wspierać dobry wizerunek naszego kraju zagranicą" – czytamy w komunikacie PFN.

Hakkinen i Gallagher opowiedzą o umiejętności podejmowania właściwych decyzji pod presją czasu i stresu, jako niezbędnej do odnoszenia sukcesów w warunkach wysokiego ryzyka. Ich spotkanie będzie poprzedzone przez dyskusję między Ney'em a Szumskim.

Panowie będą debatować na temat znaczenia bitwy warszawskiej oraz jej znaczeniu dla losów Europy. Będzie też podjęty wątek trafnych decyzji, podjętych przez polskich dowódców i żołnierzy w ekstremalnie trudnych warunkach pod presją czasu i sytuacji.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 10 września 2018 r. w Warszawie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(7)
jan
5 lata temu
pod sad co tę fundację tworzą-pralnia kasy
byk
5 lata temu
Glinski do dymisji !!!!!!!!!!!
rybka
5 lata temu
ta cała fundacja to jeden wielki przekręt i marnotrawienie pieniędzy podatników
śmiech
5 lata temu
tych co by chciał kulawy kurdupel zaprosić już nie żyją!Hitler, Stalin,Castro..............!hahahahahahaha!
tom88
5 lata temu
ładny przewał kasy przez PISSS, Płacimy klakierom, aby dobrze mówili o Polsce... i co niby z tego dobrego miałoby wynikać... przecież taka akwizycja bije w oczy jak lokowanie produktów w polskich "komediach" romantycznych