Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
21.05.2005 12:26

Na 21 Przeglądzie Kabaretów PaKA nie przyznano Grand Prix

Pierwszą nagrodę 21. Przeglądu Kabaretów PaKA w Krakowie zdobył zespół Egri Bikaver Ensemble z Trójmiasta. Decyzję jurorzy podjęli jednogłośnie.

Podziel się
Dodaj komentarz

Grupa Egri Bikaver Ensamble zaskoczyła wszystkich - zarówno jurorów, jak i publiczność - grając na odpowiednio nastrojonych butelkach po winie. Zagrała w ten sposób między innymi „Bolero" Ravela, a także dobrze znane tematy z filmów, a nawet wieczorynek. Wszystko w konwencji poważnego koncertu, z dyrygentem i konferansjerem na pierwszym planie.

Drugą nagrodę tegorocznej PaKI otrzymał „Kabaret Młodych Panów" z Rybnika, trzecią „Neo-Nówka" z Wrocławia. Grand Prix nie przyznano.

21. Przegląd Kabaretów PaKA w Krakowie zakończy się jutro koncertem „Kabaretowe Oczko", w którym wystąpią m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Koń Polski i Grzegorz Halama Oklasky.

Dziś o 18.00 rozpocznie się specjalna aukcja kabaretowych rekwizytów, a o 20.00 koncert laureatów PaKI. Po raz pierwszy w historii przeglądu do koncertu laureatów zostały zaproszone wszystkie kabarety biorące udział w konkursie.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz