Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Nowe kłopoty z Dreamlinerem. Tym razem...

0
Podziel się:

W Boeingu 787 linii All Nippon Airways wykryto wyciek z silnika. To już czwarty problem z tą maszyną w tym tygodniu.

Nowe kłopoty z Dreamlinerem. Tym razem...
(AP/Fotolink/East News)
bEUBFCuZ

Kolejne problemy z Dreamlinerem - tym razem w Japonii. W Boeingu 787 linii All Nippon Airways wykryto wyciek z lewego silnika.

Usterkę namierzono już po wylądowaniu w japońskim mieście Miyazaki. Odwołano lot powrotny jednostki do miasta Haneda. Linie ANA badają przyczyny wycieku.

To już czwarty problem z Dreamlinerem w tym tygodniu. W środę w jednej z maszyn - także w Japonii - wykryto problemy z hamulcami. We wtorek z jednego z Dreamlinerów w Bostonie zaczęło wyciekać paliwo, a dzień wcześniej na lotnisku w tym samym mieście Boeing 787 zapalił się.

bEUBFCvb

Problemy miały także polskie Dreamlinery. Pod koniec ubiegłego roku nie odleciały między innymi samoloty do Londynu, Monachium i Wiednia. Do 2015 roku LOT będzie miał 8 takich samolotów, obecnie posiada 3. Liniowiec Boeinga obsługuje połączenia dalekiego zasięgu. Według założeń, ma zużywać mniej paliwa.

Czytaj więcej w Money.pl
Te kłopoty mogą pogrążyć Boeinga Dreamliner był promowany jako nowoczesny, oszczędny i oczywiście bezpieczny. W ostatnich dniach w maszynach pojawiła się seria groźnych usterek.
Kolejna groźna awaria w Dreamlinerze Do wycieku paliwa doszło w Boeingu 787 Dreamliner japońskich linii Japan Airlines, który ruszał właśnie do startu z Bostonu do Tokio - informuje telewizja CNN.
bEUBFCvC
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)