Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
janusz palikot
08.02.2013 13:30

Nowicka zostaje w klubie Ruchu Palikota. "Wanda postąpiła źle"

Lider partii poinformował, że po burzliwej dyskusji z Nowicką sam zaproponował, że dziś nie będzie decyzji o usunięciu jej z klubu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Radek Pietruszka)

Janusz Palikot żałuje, że posłowie jego partii nie usunęli Wandy Nowickiej z klubu. - _ Wanda postąpiła źle i nie powinna być wicemarszałkiem, żałuję, że klub jej nie odwołał _ - powiedział Palikot po posiedzeniu klubu.

Poinformował przy tym, że po burzliwej dyskusji z Nowicką sam zaproponował, że dziś nie będzie decyzji o usunięciu jej z klubu. Jak powiedział, z jego propozycją zgodzili się wszyscy członkowie klubu przyjmując ją jednogłośnie.

Palikot podkreślił, że podczas posiedzenia Nowicka deklarowała wolę współpracy z klubem. - _ Klub uznał, że musimy to jeszcze przemyśleć, oczekujemy od Wandy Nowickiej sprecyzowania warunków tej współpracy _ - powiedział.

Złożenie wniosku o usunięcie z klubu Nowickiej zapowiadał Janusz Palikot po tym, gdy wicemarszałek nie zrezygnowała ze stanowiska mimo cofnięcia jej rekomendacji przez Ruch Palikota. Sejm również stanął w obronie Nowickiej nie zgadzając się na jej odwołanie.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/64/m260928.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/nowicka;nie;zostala;odwolana;z;prezydium;sejmu;nie;ma;podstaw,222,0,1247710.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Rozłam w Ruchu Palikota? "Oczekiwałem takiej decyzji" _ Wanda wiesz, że od początku do końca trzymałam za ciebie kciuki. _
[ ( http://static1.money.pl/i/h/164/m255908.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/nowicka;nie;zrezygnuje;dzis;kluczowe;glosowanie,123,0,1247355.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Nowicka upokorzyła Palikota. Sejm zdecydował - _ Zostałam potraktowana w instrumentalny sposób _ - mówi posłanka.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/5/m216837.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/odwolanie;nowickiej;palikot;bede;przekonywal;ja;do;rezygnacji,175,0,1247151.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Palikot ma pomysł ws. Nowickiej. Będzie... Zapowiedział, że będzie przekonywał ją, by zrezygnowała z pełnionej funkcji, jeśli Sejm nie odwoła jej w piątkowym głosowaniu.
Tagi: janusz palikot, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz