Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
działalność cba
19.03.2012 12:00

Obligacje USA były fałszowane. CBA rozbiło gang

Międzynarodowy gang rozbiła specjalna grupa realizacyjna, wspierana przez biuro operacji antyterrorystycznych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter Poland)

Fałszerze liczyli na to, że uda im się wprowadzić na rynek fałszywe papiery skarbowe o wartości 100 mln dolarów. Zatrzymali ich funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego. _ - Zatrzymani to obywatele różnych krajów europejskich _- poinformował rzecznik biura Jacek Dobrzyński.

Centralne Biuro Antykorupcyjne zabezpieczyło fałszywe amerykańskie obligacje o rekordowej wartości. W sprawie zatrzymano do tej pory 8 osób, obywateli różnych krajów europejskich. Wśród nich są dwaj Włosi, dwaj Ukraińcy, Mołdawianka i troje Polaków.

Zatrzymań dokonała specjalna grupa realizacyjna CBA przy wsparciu biura operacji antyterrorystycznych. Przestępcy byli zaskoczeni, nie spodziewali się, że tak szybkich i zdecydowanych działań.

Czytaj więcej na temat CBA w Money.pl
Agenci CBA w 10 szpitalach. Czego szukają? CBA rozpoczęło kontrole w kolejnych dziesięciu szpitalach onkologicznych.
CBA musi pokazać, ile razy podsłuchiwało Tak postanowił sąd administracyjny. "To najważniejsze prawo w demokratycznym państwie"
Dorabiał, udając zaprzyjaźnionego z resortem 48-latka, karanego już wcześniej za zabójstwo, zatrzymali w Warszawie agenci CBA.
Tagi: działalność cba, cba, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, gospodarka polska, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz