Na początek oceanarium z  fauną i florą wód południowoafrykańskich. Później także Egzotyczna Laguna z dostępem do kąpieli słonecznych przez 365 dni w roku, Interaktywne Centrum Nauki, centrum edukacji 5D, strefa gastronomiczna, pasaż handlowy, galeria medyczna oraz czterogwiazdkowy hotel.

Tak ma wyglądać nowoczesne Oceanarium Nautilus w Gdańsku, które pierwszych gości przywitać ma już w 2022 r.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
pisowiec
2018-04-29 11:28
Skandal i bezbużność!!!!! Trza stawiać nie takije budy rozpósty a tylko kościóły!!! Na każdom ulice powinien być jeden kościół albo i dwa!!!
wirek
2018-04-28 10:26

Gdynia brak basenów dla naszych dzieci

Jak widzę te wpisy wiecznych malkontentów to myślę, że zaspokoił by ich tylko kolejny Jezus - taki jak ze Świebodzina. Ruszczcie się poza własne sadyby i zobaczcie jaki świat jest piękny i normalny i nie taki jak widzi go jeden z tych co ukradli Księżyc. A jak coś tworzy się na naszym podwórku to słychać tylko memłanie.
Alek
2018-04-27 19:27
Gdańsk, Gdynia brak basenów dla naszych dzieci kompleksów basenowych do wypoczynku rodzin z dziećmi np. Budapeszt 120 Parków Gdańsk "0" teraz prawie każdy powiat w Polsce ma kompleksy z basenami bo dbają o swoich mieszkańców ... Pewnie turyści zostawiają pieniądze a my co będziemy mieli z tego panie BUDYŃ ile będzie nas mieszkańców kosztować utrzymanie OCEANARIUM czy są policzone koszty ... pewnie że są z naszych podatków.
Pokaż wszystkie komentarze (27)