Notowania

waldemar pawlak
30.08.2011 12:28

Pawlak obiecał zająć się stoczniami

Wicepremier zapewnił, że dochowa wszelkich starań dla poprawy sytuacji szczecińskiej stoczni.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Jakubowski)

Wicepremier i minister gospodarki zapewnił, że dochowa wszelkich starań dla poprawy sytuacji szczecińskiej stoczni.

Waldemar Pawlak gospodarki przyjechał do stolicy województwa zachodniopomorskiego na obchody 31. rocznicy szczecińskich porozumień sierpniowych. Pawlak powiedział tam, że stocznia jest dziś wyrzutem sumienia dla władz. Jednocześnie obiecał, że państwowe przedsiębiorstwa zajmą się tym problemem.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI WALDEMARA PAWLAKA:

Waldemar Pawlak przypomniał, że szczecińskie Porozumienia Sierpniowe poprzedziły te bardziej znane, z Gdańska. Dodał, że w 31. rocznicę ich podpisania warto wracać do źródeł Solidarności. W jego opinii, tym źródłem była solidarność przez małe _ s _, definiowana jako _ jeden z drugim, a nie jeden przeciwko drugiemu _.

Czytaj więcej na temat polskich stoczni
[ ( http://static1.money.pl/i/h/143/t87439.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;spotka;ze;stoczniowcami;w;gdansku,190,0,899774.html) Kaczyński jednak ich odwiedzi. Dzień później Stoczniowa _ S _ zaprosiła prezesa PiS też na 31 sierpnia na obchody Sierpnia"80. Stało się to przyczyną konfliktu w związku.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/110/t75374.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/problemy;w;stoczni;zwolnia;polowe;zalogi,24,0,827416.html) Problemy w stoczni. Zwolnią połowę załogi? Od marca pracownicy Stoczni Marynarki Wojennej w Gdyni nie dostają wynagrodzeń z powodu trudnej sytuacji firmy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/15/t137231.jpg ) ] (http://praca.money.pl/wiadomosci/artykul/stoczniowcy;pikietuja;mon;chca;pracy,17,0,810257.html) Stoczniowcy pikietują MON, chcą pracy Związkowcy z upadłej Stoczni Marynarki Wojennej w Gdyni demonstruje w obronie miejsc pracy.
Tagi: waldemar pawlak, kraj, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz