Notowania

Jarosław Kaczyński
28.08.2014 08:03

PiS chce likwidacji podatków dla emerytów

Wczorajsze wystąpienie Donalda Tuska było dowodem jego lekceważenia i pogardy wobec Polaków - uważa wiceprezes PiS Mariusz Kamiński.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AGENCJA SE/EAST NEWS)

_ Wczorajsze wystąpienie Donalda Tuska było dowodem jego lekceważenia i pogardy wobec Polaków _ - uważa wiceprezes PiS Mariusz Kamiński.

Premier przedstawił wczoraj w Sejmie plany rządu do końca kadencji. Zapowiedział między innymi podwyżkę rent i emerytur o co najmniej 36 złotych. Mariusz Kamiński powiedział w radiowej Jedynce, że nie można ignorować problemów ludzi przez 8 lat rządzenia, a przed wyborami - obiecywać podwyżki świadczeń.

_ PiS ma przygotowany projekt ustawy, który przewiduje zerową stawkę podatku dochodowego dla emerytów _ - mówił Kamiński.

Partia Jarosława Kaczyńskiego chce też wprowadzenia podatku bankowego i podatku od hipermarketów. Mariusz Kamiński mówił, że te sieci handlowe przyczyniły się do upadku wielu polskich przedsiębiorstw.

Czytaj więcej w Money.pl
PiS złożył wniosek o wotum nieufności Mariusz Błaszczak zapowiedział, że PiS ma też propozycje dalszych działań, które mają na celu uzdrowienie sytuacji.
"Rząd znacjonalizował 150 mld złotych" Janusz Palikot ocenił, że przyjęcie przez Sejm rządowych zmian w systemie emerytalnym, to największa nacjonalizacja od czasów komunistycznych.
Tagi: Jarosław Kaczyński, emerytury, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, porady, podatki, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz