Notowania

energetyka
25.04.2013 13:01

PiS chce ministerstwa energetyki

Szef klubu Prawa i Sprawiedliwości argumentował, że koniecznie jest skoordynowanie polityki energetycznej w Polsce.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

PiS domaga się powołania ministerstwa do spraw energetyki. Szef klubu Prawa i Sprawiedliwości argumentował, że koniecznie jest skoordynowanie polityki energetycznej w Polsce.

Mariusz Błaszczak powiedział, że obecnie mamy do czynienia z zamieszaniem w tym obszarze, co pokazały ostatnie wydarzenia wokół memorandum oraz ciągnąca się budowa gazoportu w Świnoujściu.

Poseł PiS Piotr Naimski mówił, że w ostatnim czasie mamy do czynienia z nasileniem aktywności rosyjskich spółek, a chodzi o bezpieczeństwo energetyczne naszego kraju:

Prawo i Sprawiedliwośc wraz z powołaniem nowego resortu proponuje likwidację ministerstwa skarbu.

Czytaj więcej w Money.pl
Poseł PiS: Rząd źle rządzi. To tematy zastępcze _ Władza koncentruje się na sobie. Tymczasem mamy nawet tragiczne przypadki, które świadczą o tym, że rząd źle rządzi _.
W budżecie dla Polski brakuje 7 miliardów euro To co wynegocjowano dla Polski w budżecie UE na lata 2014-20 to minimum minimorum tego, co powinniśmy uzyskać - uważają politycy PiS.
Kaczyński wie, czego brakuje w Polsce _ Można zrezygnować z polityki, której personifikacją jest osoba ministra Rostowskiego _.
Tagi: energetyka, wiadmomości, wiadomości, kraj, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz