Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PiS komentuje rezygnację Zyty Gilowskiej z debaty

0
Podziel się

Ekspert gospodarczy PiS i kandydat tej partii do Sejmu profesor Jerzy Żyżyński, powiedział, że rezygnacja profesor Zyty Gilowskiej z udziału w debatach wyborczych jest nieuzasadniona.

PiS komentuje rezygnację Zyty Gilowskiej z debaty
(Money.pl/Bartek Chochołowski)
bEgkDuZN

Profesor Zyta Gilowska, która jest członkiem Rady Polityki Pieniężnej, powiedziała, że nie widzi możliwości wzięcia udziału w debacie przedwyborczej z ministrem finansów Jackiem Rostowskim.

Wcześniej prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiadał, że właśnie ona mogłaby być partnerem ministra finansów w dyskusji o gospodarce.

Profesor Jerzy Żyżyński, który reprezentował PiS w debacie wyborczej w TVP wczoraj powiedział, że widzi tylko jeden powód, dla którego profesor Gilowska nie powinna brać udziału w debatach.

bEgkDuZP

POSŁUCHAJ JERZEGO ŻYŻYŃSKIEGO:

Jerzy Żyżyński przypuszcza, że Zyta Gilowska nie chciała zostać stroną sporu na temat finansów państwa między PO a PiS.

O debatach przedwyborczych czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t90928.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/gilowska;nie;bedzie;debatowac,219,0,904923.html) Gilowska nie będzie debatować - _ Jestem świadoma ograniczeń prawnych i nie zamierzam brać udziału w żadnej kampanii wyborczej _ - powiedziała była minister finansów. PiS zapowiedziało, że ustosunkuje się do jej decyzji.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/11/t116491.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/krus-owe;zasady;dla;wszystkich;i;trzecia;stawka;podatkowa,162,0,905122.html) KRUS-owe zasady dla wszystkich i trzecia stawka podatkowa To pomysły polityków biorących udział w przedwyborczej debacie o gospodarce.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/135/t130695.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;nie;bedzie;debatowac;w;tvn,112,0,904560.html) Nie pójdą do Olejnik, bo nie są masochistami Partia ma wiele zastrzeżeń do stacji, które wynikają z braku _ rzetelnej przyzwoitości. _
bEgkDvaq
kraj
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)