Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PiS wytka premierowi posługiwanie się celebrytami. "Nie ma dialogu"

0
Podziel się:

Joachim Brudziński będzie namawiał swoich partyjnych kolegów do włączenia się w manifestacje w ramach strajku.

PiS wytka premierowi posługiwanie się celebrytami. "Nie ma dialogu"
(PAP/Radek Pietruszka)

Prawo i Sprawiedliwość nie wyklucza wsparcia strajku generalnego, który planuje między innymi _ Solidarność _.

Joachim Brudziński powiedział na antenie radiowej Trójki, że sam będzie namawiał swoich partyjnych kolegów do włączenia się w manifestacje w ramach strajku. Nie ma jeszcze decyzji władz statutowych w tej sprawie, ale osobiście będę namawiał członków PiS do tego, by stanąć po stronie społecznej, bo sytuacja w kraju z miesiąca na miesiąc jest coraz bardziej dramatyczna - oświadczył Joachim Brudziński.

W jego ocenie, rząd zamiast rzeczywistego dialogu ze stroną społeczną, posługuje się _ celebrytami _, jak w przypadku superniani Doroty Zawadzkiej, która wspiera gabinet Donalda Tuska w obniżaniu wieku szkolnego.

Poseł PiS zaznaczył również, że jego partia wspiera warszawian rozczarowanych prezydenturą Hanny Gronkiewicz-Waltz. Niezależnie od szyldów partyjnych, opowiadamy się po stronie tych, którzy uważają, że pani prezydent Warszawy powinna zostać odwołana - powiedział polityk PiS.

Joachim Brudziński dodał, że Prawo i Sprawiedliwość przedstawi swojego kandydata na prezydenta Warszawy dopiero po odwołaniu Hanny Gronkiewicz-Waltz w ewentualnym referendum.

Czytaj więcej w Money.pl
"Zamknięcie radia i telewizji to zamach stanu" Zamknięcie mediów publicznych równa się z zamachem stanu - napisali w oświadczeniu członkowie jednego z największych związków zawodowych w kraju.
PiS i Solidarność szukają pomysłu na Polskę Tematem spotkania będzie wymiana poglądów na problemy społeczne, gospodarcze i pracownicze, a także postulaty i oczekiwania związku wobec rządu obecnego i przyszłego.
Ruszą strajki. Wszyscy wyjdą razem _ Dzisiaj wszystkie ręce na pokład, jakikolwiek dialog z tym rządem nie przynosi żadnych efektów _.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)