Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PKN Orlen obniża ceny benzyny i oleju napędowego

0
Podziel się

PKN Orlen obniża od środy hurtowe ceny benzyny o 26 zł, a oleju napędowego o
Zarówno w przypadku benzyny, jak i oleju napędowego może to być spadek o 3 gr na litrze.

PKN Orlen obniża ceny benzyny i oleju napędowego
(orlen.pl)
bDKeWgth

PKN Orlen obniża od dziś hurtowe ceny benzyny o 26 zł, a oleju napędowego o 34 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern. * *Ostatecznie o korekcie cen detalicznych zdecydują właściciele stacji paliw - zarówno w przypadku benzyny, jak i oleju napędowego może to być spadek o 3 gr na litrze.

Od dziś hurtowe ceny paliw w PKN Orlen wynoszą: benzyna bezołowiowa Eurosuper 95 - 4 tys. 274 zł za tysiąc litrów; benzyna bezołowiowa Super Plus 98 - 4 tys. 337 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Ekodiesel - 4 tys. 230 zł za tysiąc litrów; olej napędowy Arktyczny 2 - 4 tys. 410 zł za tysiąc litrów.

W tym roku to 28. obniżka cen benzyny i 25. obniżka cen oleju napędowego w płockim koncernie. W tym czasie benzyna drożała tam 42 razy, a olej napędowy 41 razy.

bDKeWgtj

Jak podał PKN Orlen, hurtowa cena paliwa odnawialnego BIO 100 spada o 34 zł i wynosi 4 tys. 180 zł za tysiąc litrów.

Czytaj więcej w Money.pl
Zmieniają ceny benzyny. Czy będzie taniej? Ceny benzyny bezołowiowej Eurosuper 95 o 24 zł, benzyny bezołowiowej Super plus 98 o 25 zł i oleju napędowego o 12 zł na tysiąc litrów.
Będzie tańsza benzyna. Zobacz, ile zapłacisz PKN Orlen obniża hurtowe ceny benzyny o 153 zł, a oleju napędowego o 25 zł na tysiąc litrów - poinformował płocki koncern.
Będzie tańsze tankowanie? Jest szansa, bo... Ostatecznie o korekcie cen detalicznych zdecydują właściciele stacji paliw - w przypadku benzyny może to być spadek o 4 gr na litrze.
bDKeWgtK
Źródło:
KOMENTARZE
(0)