Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

PKP Intercity zapowiada zmiany w rozkładzie

W maju nowe godziny kursowania dotyczyć będą kilkadziesięciu pociągów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(faxepl/CC/Flickr)

W maju kilkadziesiąt pociągów PKP Intercity będzie miało zmienione rozkłady jazdy - poinformował przewoźnik. Jest to spowodowane remontem torów na odcinku Kostrzyn Wielkopolski - Podstolice.

Zmiany dotyczą głównie pociągów kursujących po linii E20 Warszawa - Poznań - Berlin. Będą one przyjeżdżały i odjeżdżały ze stacji w innych godzinach. W związku z remontem między Kostrzynem Wielkopolskim a Podstolicami zmienią się także godziny kursowania niektórych pociągów na innych liniach. W sumie dotyczy to kilkudziesięciu pociągów.

Zmienią się godziny kursowania pociągów m.in. na trasach Warszawa - Frankfurt, Warszawa - Wrocław, Warszawa - Zielona Góra, Warszawa - Poznań, Poznań - Kraków, Szczecin - Białystok, Szczecin - Lublin. Utrudnienia potrwają od początku do końca maja.

Przewoźnik zaapelował do pasażerów, by zapoznali się ze zmienionymi rozkładami przez planowaną podróżą. Więcej informacji na temat zmian w kursowaniu pociągów znaleźć można w punktach informacji na dworcach, w infolinii kolejowej pod numerami 19 757 lub 42 20 55 007 oraz na stronie internetowej spółki.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/10/t85002.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pkp;intercity;szykuje;wielki;remont,119,0,806263.html) PKP Intercity szykuje wielki remont W tym roku spółka chciałaby naprawić około tysiąca wagonów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/163/t96163.jpg ) ] (http://moto.money.pl/wiadomosci/infrastruktura/artykul/drogi;zamiast;torow;unia;niechetna,205,0,804045.html) Drogi zamiast torów. Unia niechętna Dotychczasowe rozmowy i argumenty przedstawicieli władz w Warszawie nie przekonały Brukseli.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/59/t135739.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pis;chce;debaty;o;sprzedazy;pkp;cargo,130,0,803202.html) PiS chce debaty o sprzedaży PKP Cargo Politycy tej partii uważają, że to oddanie spółki w ręce konkurencji i podcięcie szans rozwojowych.
Tagi: rozkład jazdy pociągów, pkp, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz