Notowania

a4
10.03.2014 18:20

Pod koniec 2015 r. nowy łącznik A4 z drogą krajową nr 4 koło Brzeska

W ramach umowy wykonawca musi przygotować m.in. wszystkie projekty budowlane i wykonawcze dla wszystkich branż oraz uzyskać niezbędne do realizacji dokumenty

Podziel się
Dodaj komentarz
(Szelag/Reporter)

Prawie 44 mln zł będzie kosztować budowa nowej drogi, która połączy węzeł Brzesko na autostradzie A4 z drogą krajową nr 4. Dziś została podpisana umowa z wykonawcą, który ma 20 miesięcy na zrealizowanie inwestycji.

Jak poinformowała rzecznik krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Iwona Mikrut oferty do przetargu złożyło 11 firm i konsorcjów; najkorzystniejszą zaproponowało konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Inżynieryjne _ IMB Podbeskidzie _ ze Skoczowa, Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe _ GODROM _ z Gorlic oraz Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe z Dębicy.

_ - W ramach umowy wykonawca musi przygotować m.in. wszystkie projekty budowlane i wykonawcze dla wszystkich branż oraz uzyskać niezbędne do realizacji dokumenty _ - powiedziała Mikrut.

W ramach inwestycji ma powstać droga o długości 2,1 km. Przebudowane zostanie skrzyżowanie z ul. Leśną w Brzesku, wybudowany będzie chodnik i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Czytaj więcej w Money.pl

Tagi: a4, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz