Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pod koniec 2015 r. nowy łącznik A4 z drogą krajową nr 4 koło Brzeska

0
Podziel się:

W ramach umowy wykonawca musi przygotować m.in. wszystkie projekty budowlane i wykonawcze dla wszystkich branż oraz uzyskać niezbędne do realizacji dokumenty

Pod koniec 2015 r. nowy łącznik A4 z drogą krajową nr 4 koło Brzeska
(Szelag/Reporter)

Prawie 44 mln zł będzie kosztować budowa nowej drogi, która połączy węzeł Brzesko na autostradzie A4 z drogą krajową nr 4. Dziś została podpisana umowa z wykonawcą, który ma 20 miesięcy na zrealizowanie inwestycji.

Jak poinformowała rzecznik krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Iwona Mikrut oferty do przetargu złożyło 11 firm i konsorcjów; najkorzystniejszą zaproponowało konsorcjum firm: Przedsiębiorstwo Inżynieryjne _ IMB Podbeskidzie _ ze Skoczowa, Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe _ GODROM _ z Gorlic oraz Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe z Dębicy.

_ - W ramach umowy wykonawca musi przygotować m.in. wszystkie projekty budowlane i wykonawcze dla wszystkich branż oraz uzyskać niezbędne do realizacji dokumenty _ - powiedziała Mikrut.

W ramach inwestycji ma powstać droga o długości 2,1 km. Przebudowane zostanie skrzyżowanie z ul. Leśną w Brzesku, wybudowany będzie chodnik i urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Czytaj więcej w Money.pl

wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)