Według firmy doradczej Alto świadczy to również o istotnej roli sądów administracyjnych w procesie kontroli stosowania prawa podatkowego. Eksperci jak co roku przeanalizowali te wyroki, które budzą największe wątpliwości wśród przedsiębiorców i doradców podatkowych. Na tej podstawie powstał ranking tych najbardziej kontrowersyjnych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
DobraZmiana
2018-06-26 18:47
Powtórka z PRL-u i to tego wczesnego ! Tępić "prywaciarzy" wszelkimi sposobami ! Urzędas ma ZAWSZE rację a każdy przepis "interpretuje" się przeciw przedsiębiorcy który ma PŁACIĆ i nie gadać !!!
kap'sel
2018-06-04 17:04
Włos się jeży kiedy czyta się o takich wyrokach. To dowód na kolejny w historii rozpad polskiego społeczeństwa na "my" i "oni". Władza po prostu prowadzi wojnę z obywatelami i to taką, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Jak ma jednak być inaczej skoro przedstawiciele władzy, rząd, Sejm, Senat, sądy i oczywiście skarbówka reprezentują wyłącznie interesy partyjne i prywatne osób sprawujących władzę. Obywateli w całym polskim systemie władzy nie reprezentuje NIKT. Wręcz wygląda na to, że cała ta władza robi co może aby jak najwięcej wydrzeć obywatelom. Im więcej wydrze tym więcej będą mieli do podziału. Jak się komuś zleca zarządzanie czymś, to z góry są ustalane koszty tego zarządzania ale w Polsce ci, którzy wygrają wybory uważają, że państwo czasowo jest ich własnością i ile wyrwą, tyle ich.
sic!
2018-06-04 16:38
To nie "fiskus", to nie jakiś urząd - to konkretny, otrzymujący pensję pochodzącą z pieniędzy podatników urzędnik.
Kiedy w Polsce wprowadzi się odpowiedzialność urzędnika za podejmowane decyzje?
Odpowiedź brzmi - nigdy.
Pokaż wszystkie komentarze (16)