Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Podwyżki na PKP. Drożej w Przewozach Regionalnych

0
Podziel się:

Przewoźnik tłumaczy, że nie ma innego wyjścia, bo bardzo wzrosły ceny prądu, paliwa i remontów taboru.

Podwyżki na PKP. Drożej w Przewozach Regionalnych
(pkp.pl)

Dwa złote więcej za przejazd pociągiem InterRegio, średnio 47 groszy drożej za podróż pociągiem Regio. Od dziś drożeją bilety w Przewozach Regionalnych.

Po zmianach w rozkładzie jazdy, licznych protestach, w końcu nawet strajku, przyszedł czas na podwyżki. Pasażerowie twierdzą, że to uszczerbek dla portfela. - _ Po tym, co tu się dzieje, to jeszcze podwyższają ceny biletów. To, co widzimy w pociągach, nie odpowiada standardowi, któremu płacimy. Zupełna abstrakcja _ - komentują podwyżki pasażerowie.

Michał Stilger z biura prasowego Przewozów Regionalnych niezadowolenie pasażerów rozumie, ale jak wyjaśnia podwyżka to konieczność wynikająca _ z wzrostu kosztów uruchomienia pociągów, na które składają się podwyżki cen paliwa i energii. _ Według niego, warto zauważyć jednak, że po podwyżce biletów Przewozy Regionalne dalej pozostają _ tanią alternatywą podróżowania na długich trasach. _

Ceny biletów na kolei Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/10/t85002.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/zaakceptowali;podwyzki;dla;kolejarzy;nie;bedzie;strajku,30,0,890654.html) Dzięki temu nie będzie paraliżu kolejowego? Szefowie Przewozów Regionalnych zgodzili się na podwyżki dla pracowników od początku sierpnia.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/164/t96164.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/od;dzis;placimy;wiecej;za;bilety;kolejowe,116,0,746356.html) Od dziś płacimy więcej za bilety kolejowe Mniej dzięki zmianom w ulgach na przejazdy będą płacić tylko studenci.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/67/t154691.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tanie;bilety;intercity;promocja;tylko;dla;nielicznych,233,0,895465.html) Tanie bilety InterCity to tylko chwyt reklamowy? InterCity kusi promocjami na pociągi międzynarodowe. Pasażerowie skarą się jednak, że nie wiadomo, ile ich jest i kiedy się pojawią.

_ _

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)