Infrastruktura głupcze!

Postęp, modernizacja, nowe miejsca pracy plus realizacja politycznych obietnic - władze federalne, stanowe i lokalne fundusze oraz inwestorzy prywatni na modernizację amerykańskiej infrastruktury w ciągu następnej dekady wydadzą w sumie 1,5 biliona dolarów. Kasa federalna wyłoży na plan 200 miliardów dolarów.

Waszyngton uprości przepisy, a te, które blokują inwestycje, np. ekologiczne - zlikwiduje zgodnie z hasłem "rząd nie będzie już przeszkodą w postępie". Urzędnicy Donalda Trumpa powinni się spieszyć, bo według raportu 2017 Infrastructure Report Card amerykańskie lotniska, mosty czy drogi są w fatalnym stanie.

Centralny Port Komunikacyjny, Via Carpatia, druga tama na Wiśle, przekop Mierzei Wiślanej... jednym słowem Polska w budowie. Rząd realizuje śmiałe plany inwestycji infrastrukturalnych, których realizacja pochłonie miliardy złotych.

Tymczasem za Oceanem administracja prezydenta Donalda Trumpa przyznaje, że kraj jest... w ruinie, a do naprawy potrzeba niebagatelnej kwoty 1,5 biliona dolarów, czyli prawie 5 bilionów złotych! Kwota niewyobrażalna, ale i skala inwestycji ogromna. Zobaczcie sami.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
allemange
2018-02-23 10:33
No cóż USA w ruinie, a my dopiero w budowie, bo u nas nic nie ma to niema też i ruiny, najpierw musimy coś zbudować i poczekać z 50 lat by stało się ruiną, więc za jakieś 50 lat będziemy na poziomie co dzisiaj USA
5r
2018-02-22 14:11
Chyba ruina w pseudo-naprawie
klimas
2018-02-22 10:05
socjalizm vs socjalizm. Wszystko skonczy sie monetarna katastrofa, tak jak kazdy socjalizm. To juz jest nudne (zieeew)
Pokaż wszystkie komentarze (131)