Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
25.05.2000 18:36

Polski turysta został w RPA zastrzelony a jego żona zgwałcona

Polski turysta zostal w RPA zastrzelony a jego zona zgwalcona Polski turysta został w RPA zastrzelony a jego żona zgwałcona Południowoafrykańska policja aresztowała trzech mężczyzn, podejrzanych o zastrzelenie polskiego turysty i zgwałcenie jego żony. Polska para, pochodząca z Krakowa, zawarła ślub w ostatnią sobotę i wybrała Republikę Południowej Afryki jako miejsce swojej podróży poślubnej.

Podziel się
Dodaj komentarz

Polski turysta zostal w RPA zastrzelony a jego zona zgwalcona Polski turysta został w RPA zastrzelony a jego żona zgwałcona Południowoafrykańska policja aresztowała trzech mężczyzn, podejrzanych o zastrzelenie polskiego turysty i zgwałcenie jego żony. Polska para, pochodząca z Krakowa, zawarła ślub w ostatnią sobotę i wybrała Republikę Południowej Afryki jako miejsce swojej podróży poślubnej. Agencje nie podają nazwiska polskich turystów. Według relacji kobiety, najpierw usłyszała ona odgłos strzału, a następnie zobaczyła, jak jej mąż pada na ziemię. Trzech mężczyzn zmusiło kobietę, aby wsiadła do wynajętego przez Polaków samochodu, którym wszyscy pojechali w odludne miejsce. Tam kobieta została zgwałcona. Ciężko ranny Polak, pozostawiony bez pomocy, zmarł. Do incydentu doszło wczoraj koło miasta Harrismith w prowincji Free State. Polka w ciężkim stanie znajduje się w szpitalu w Harrismith. Rzecznik polskiego ministerstwa spraw zagranicznych Paweł Dobrowolski w wywiadzie dla radiowej Trójki nie potwierdził
informacji o śmierci Polaka ale przyznał, iż istnieją obawy że tak się stało. Wcześniej ujawnił, że do incydentu doszło w miejscu odwiedzanym przez turystów, po tym jak Polacy odmówili kupna glinianych figurek.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz