Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Polsko - rosyjskie przejście graniczne Gronowo - Mamonowo jest już przejezdne

Polsko - rosyjskie przejście graniczne Gronowo - Mamonowo jest już przejezdne

Polsko-rosyjskie przejście graniczne Gronowo-Mamonowo jest już przejezdne. Według rzeczniczki komendy wojewódzkiej policji w Olsztynie, protest kierowców został zawieszony na czas negocjacji z celnikami.

Kierowcy protestują przeciwko - ich zdaniem - zbyt długim i drobiazgowym kontrolom. Tymczasem służby celne traktują blokadę jako bunt przemytników.


Zdaniem celników 90 procent kierowców przekraczających polsko-rosyjską granicę to tzw. "mrówki" czyli drobni przemytnicy papierosów i alkoholu.
IAR
Czytaj także
Polecane galerie
adammmmmm
83.25.241.* 2006-07-10 17:55
tu niechodzi o drobiazgowe sprawdzanie samochoduw ale oto iż celnicy nieszanuja samochodu włascicielowi maja srubokrety metrowe jak łomy i nieuwazaja łamiom wszystko tymi srubokretami a jak cos powiesz przeciwko to teraz straszy ciebie kanałem ja ras pojechałem i zdonzył celnikmi popsucpanel rozdzielczy i problem jest taki że oni w ciagu 30 minit odprawiaja gura 2 samochody i puzniej idzie na kawke na drugie 30 minit i dlatego sa takie kolejki a nie inne pojechałem raz do kalinngradu odwiesc zna jomych na lotnisku to zeby wrucic dodomu musiałem przestac 2 dni w kolejce omal z głodu niepadłem i z wymeczenie a co muwic o tych ludziach kturzy niemaja wyboru i musza tam jezdzic by zarobic na chleb niech niewalcza z mruwkami a z tymi ktorzy worzą tirami durzymi partiami