Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory prezydenckie 2010
14.05.2010 06:30

Poncyliusz: Kaczyński uznał internautów za partnerów

Podziel się
Dodaj komentarz

Money.pl: Dlaczego pierwszego wywiaduJarosław Kaczyńskiudzielił na internetowym blogu? Kiedyś pogardliwie wypowiadał się na temat internautów.

Paweł Poncyliusz, rzecznik sztabu wyborczego: *Kto, jak kto, ale *Money.pl powinien wiedzieć, że internet to dzisiaj potęgą i siła. Jest to jedyne medium o tendencji wzrostowej, więc nie ma się co dziwić, że Jarosław Kaczyński zdecydował się udzielić pierwszego wywiadu właśnie w internecie. Uznał blogerów za dobrych partnerów do rozmowy.

A kiedy przemówi do innych, niekoniecznie internetowych mediów?

W najbliższych dniach.

Pojawiły się plotki, że taka konferencja odbędzie się w poniedziałek.

Nie, nie potwierdzam. Powiedział toJanek Dziedziczak, jednak te słowa zostały mu niejako włożone w usta. Dlatego twierdzę, że to nieprawda.

Czy to przeciągające się milczenie Jarosława Kaczyńskiego nie zaszkodzi mu? Opozycja uważa, że powinien zacząć rozmawiać.

Jarosław Kaczyński kreuje tę kampanię w taki sposób, jaki uważa za najskuteczniejszy. A opozycja niech robi kampanię taką, jaką chce i nie miesza się do działań innych. Każdy kreuje swoją kampanię tak, jak uważa za słuszne i stosowne. My nie bronimy Napieralskiemu pojawiać się w mediach cały czas i udzielać non stop wywiadów.

Zresztą nieprawdą jest, że nasz kandydat milczy. Jarosław Kaczyński był obecny na konferencji, gdzie dziękował wolontariuszom za zbieranie podpisów, było przemówienie do Rosjan, teraz udzielił wywiadu blogerom. Tak więc jest on obecny i nie milczy. Na pewno Jarosława Kaczyńskiego będzie niedługo jeszcze więcej w kampanii. Będzie m.in. obecny na spotkaniach z wyborcami.

*Czy w sztabie wyborczym dochodzi do tarć? Czy prawdą jest, żeAdam Bielanzostał odsunięty od działań sztabowych? *

Jest to nieprawdą. Zaledwie przedwczoraj zAdamem Bielanemrozmawiałem dwa razy w ramach obowiązków w sztabie wyborczym. Adam Bielan intensywnie pracuje w sztabie, jak wszyscy zresztą. I nie ma takich tarć, które wykraczałyby poza normalne robocze relacje, a sztab pracuje bardzo intensywnie.

Tagi: wybory prezydenckie 2010, debata, wiadomości, wywiad
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz