Notowania

ryszard kalisz
19.10.2011 21:53

Poseł SLD przejdzie do Ruchu Palikota?

Leszek Miller: To są szumne zapowiedzi i ciche odwety. Jestem przekonany, że klub Palikota się rozpadnie i część przyłączy się do nas.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Wieczorem w _ Kropce nad i _ w TVN24 Janusz Palikot powiedział, że jeden z posłów SLD przejdzie do jego klubu. - _ Zapowiadam na jutro na godz. 11 konferencję Ruchu Palikota i pierwsze przejście członka tego nowego klubu SLD, po dowiedzeniu się, że _Leszek Miller wygrał te wybory - powiedział Palikot. Palikot zapytany, czy to Ryszard Kalisz, odpowiedział, że nie.*

Z kolei Miller pytany o tę zapowiedź Palikota, powiedział w programie _ Minęła dwudziesta _ w TVP Info, że _ chciałby poznać to nazwisko, bo jest przekonany, że jest to kolejny blef Janusza Palikota _. Dopytywany, dlaczego uważa, że to blef, odparł: _ Bo istota polityki Janusza Palikota to są szumne zapowiedzi i ciche odwety i teraz też tak będzie _.

Miller pytany był także o to, czy Ruch Palikota jest potencjalnym środowiskiem, w którym SLD będzie szukało wsparcia dla swojego klubu. - _ Jestem przekonany, że klub Palikota się rozpadnie i ta część biznesowa pójdzie do PO, a ta część podkreślająca sprawy światopoglądowe przyłączy się do nas _ - powiedział nowy szef klubu Sojuszu.

O sytuacji w SLD czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/247/t137719.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/piekarska;zazdrosci;palikotowi;i;ujawnia;co;ich;laczy,197,0,934853.html) Piekarska zazdrości Palikotowi i ujawnia co ich łączy Wskazuje też kto po Grzegorzu Napieralskim powinien pokierować SLD.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/62/t20798.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/katastrofalny;wynik;sld;stracilismy;historyczna;szanse,76,0,932684.html) Fatalny wynik SLD. Napieralski na dywanik _ - Oczekuję na rozmowę z przewodniczącym, jak wszyscy członkowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej _- mówi Wojciech Olejniczak.
Tagi: ryszard kalisz, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz