Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Pożar sklepów w centrum Włoszczowej

0
Podziel się:

Pożarem objęta jest część południowej pierzei rynku.

Pożar sklepów w centrum Włoszczowej
(PAP/Michał Walczak)
bEDJZObV

_ 1/8 fot: PAP/Michał Walczak Pożarem objęta jest część południowej pierzei rynku _ - powiedział oficer prasowy włoszczowskiej straży pożarnej st. kpt. Tomasz Szymański.

Nie ma informacji, by ktoś ucierpiał - dodał. _ To parterowa, zwarta zabudowa. Ogień objął dachy i poddasza _ - poinformował Szymański. Według niego straty w mieniu mogą być znaczne.Pożar gasi dziewięć zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej. Akcja prowadzona jest przy ulicy Czarnieckiego oraz w samym rynku - placu Wolności.

Część budynków w tej części rynku powstało jeszcze w XIX wieku, niektóre z nich zostały w ostatnim czasie wyremontowane.

bEDJZObX
Czytaj więcej w Money.pl
Strażacy walczą z ogniem. Pracownicy uciekli Pożar hali o powierzchni 300 metrów kwadratowych przy ulicy Gizewiusza na obrzeżach Ostródy wybuchł nad ranem. Prawdopodobnie zapaliło się ocieplenie dachu i ogień przeniósł się na cały budynek.
Ile dostają za wejście w ogień? Tysiąc stopni Celsjusza, zwęglone ciała i pułapki w płonących domach. Taka praca wymaga silnych nerwów.
Islamska szkoła w ogniu. Podpalenie? Pożar wymusił ewakuację 128 uczniów i personelu, ale nie uszkodził struktury trzypiętrowego budynku z lat 80. W akcji gaszenia ognia wzięło udział 21 wozów strażackich.
bEDJZOcy
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)