Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Praca po studiach za 5 tys. zł. E-rewolucja

0
Podziel się:

Firmy masowo poszukują pracowników, którzy dobrze radzą sobie ze sprzedażą w internecie.

Praca po studiach za 5 tys. zł. E-rewolucja
(lisapics/iStockphoto)

Wystarczy być sprawnym i aktywnym członkiem portali społecznościowych, by zostać zauważonym przez firmy internetowe poszukujące pracowników - pisze _ Dziennik Gazeta Prawna _.

Najbardziej cenni są informatycy, którzy są w stanie stworzyć sprawnie działajace programy do sprzedaży w sieci. Zapotrzebowanie jest tak duże, że nawet studenci pierwszych roczników informatyki mają szansę na angaż. Mogą też liczyć na zarobki nawet w granicach 5 tysięcy złotych.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/66/t110146.jpg ) ] (http://praca.money.pl/wiadomosci/artykul/firmy;z;bawarii;beda;kusic;polakow,161,0,761249.html) Firmy z Bawarii będą kusić Polaków

Na rosnące zainteresowanie specjalistami z zakresu tzw. social mediów zwracają uwagę też eksperci. Poszukiwane są osoby, które potrafią sprawnie i szybko wyszukiwać informacje, administratorzy serwisów oraz specjaliści od bezpieczeństwa w sieci.

Oni mogą liczyć, że w najbliższych latach zarobki tej grupy będą rosły najszybciej. Ich powodzenie na rynku pracy porównuje się z boomem na pracowników ze znajomością angielskiego w latach 90. Obecnie przepustką do sukcesu na rynku pracy jest doskonała znajomość internetu.

Czytaj w Money.pl

praca
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)