Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
premier
10.03.2006 07:01

Premier: Nie myślę o dymisji

"Nie mam takich złych myśli, jakie czasami pojawiają się w mediach" - tak premier Kazimierz Marcinkiewicz skomentował informację o tym, że na stanowisku szefa rządu miałby go zastąpić Przemysław Gosiewski lub Adam Lipiński.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Nie mam takich złych myśli, jakie czasami pojawiają się w mediach" - tak premier Kazimierz Marcinkiewicz skomentował spekulacje medialne o tym, że na stanowisku szefa rządu miałby go zastąpić Przemysław Gosiewski lub Adam Lipiński.

Gosiewski jest szefem klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, Lipiński - wiceszefem partii i ministrem w Kancelarii Premiera.

"Z oboma politykami spotykam się prawie codziennie, bardzo się lubimy i współpracujemy" - podkreślił Marcinkiewicz, który w czwartek wieczorem był gościem TVN 24.

Zapowiedział, że w marcu do Sejmu trafi prawie 50 projektów ustaw, które były przedmiotem ustaleń paktu stabilizacyjnego.

"Po to, aby te ustawy szybko uzyskiwały w Sejmie poparcie, jest pakt stabilizacyjny" - uważa Marcinkiewicz. Pytany, czy wierzy, że uda się przeforsować te projekty ustaw we współpracy z Andrzejem Lepperem i Romanem Giertychem premier powiedział, że do tej pory "wszystko to, co ustalał z Lepperem, było przez niego wypełniane".

"Ufam, że LPR będzie postępował tak samo. A czy będzie tak postępował Roman Giertych - tego, dalibóg, nie wiem" - dodał.

Tagi: premier, marcinkiewicz, rząd, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz