Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Przeprosiny

76
Podziel się:
Przeprosiny
WIRTUALNA POLSKA MEDIA S.A. przeprasza o. Tadeusza Rydzyka za to, że naruszyła Jego dobra osobiste w ten sposób, iż dopuściła do publikacji w portalu money.pl dnia 20 lutego 2017 r. artykułu: _ „Rekordowe zyski Rydzyka. Zakonnik w setce najbogatszych Polaków” _, zawierającego nieprawdziwe informacje na temat majątku osobistego o. Tadeusza Rydzyka, osiąganych przez niego przychodów i zysków, przypisując mu posiadanie majątku o wartości ponad 55 milionów złotych, którego nie posiada, oraz że o. Tadeusz Rydzyk jest lub mógłby być na liście 100 najbogatszych Polaków, oraz że dopuściła do opublikowania w portalu money.pl w związku z powyższym artykułem obraźliwych dla o. Tadeusza Rydzyka komentarzy i niezwłocznie nie usunęła ich z portalu money.pl.
wiadomości
gospodarka
gospodarka polska
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(76)
Antyklerykali...
2 lata temu
Śmieszy ten wielki komunikat "Stop hejt!" gdy chcemy napisać tu komentarz w kontekście tego szczucia na Kościół, Księży czy katolików na tym portalu.
Basia
5 lata temu
Spokojnie na tamten świat tego nie zabierze! Połowa Polaków ma go w głębokim poważaniu! I to tyle w temacie! Pozdrawiam
won
5 lata temu
WIRTUALNA to kłamliwa stacja . Od dawna doszedłem do takiego wniosku.
nn
5 lata temu
Nazywanie Tadeusza Rydzyka "ojcem" to głęboka przesada. Jest zapowiadanym w Ewangeliach Jezusa Chrystusa "fałszywym prorokiem który przychodzi jako ten wilk w owczej skórze"
ciekawa
5 lata temu
A to znaczy że za mały majątek wp podała? Jest tego więcej?
...
Następna strona