Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PSL broni Sawickiego i ośmiesza PiS

0
Podziel się:

PiS i SLD atakują Marka Sawickiego. Bronią go Pawlak i Żelichowski.

PSL broni Sawickiego i ośmiesza PiS
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Waldemar Pawlak podczas sejmowej debaty nad wotum nieufności dla ministra rolnictwa Marka Sawickiego powiedział że dzięki staraniom PSL na polską wieś trafiło ponad sto miliardów złotych.

Dzięki PSL i ministrowi Sawickiemu, zdaniem Waldemara Pawlaka, rolnicy mogą również korzystać z uproszczonego systemu wspierania rolnictwa. - _ Minister Sawicki pracował prze te lata, by przekonać kolegów z Europy do stosowania uproszczonego finansowania _- przekonuje Pawlak.

POSŁUCHAJ WALDEMARA PAWLAKA:

Stanisław Żelichowski powiedział że wniosek PiS o wotum nieufności jest elementem kampanii wyborczej. Zdaniem szefa klubu PSL Sawicki o niebo pokonał ministrów za rządów PiS, których jak przypomniał było ośmiu. - _ Każdy od jednej pory roku, od siewów, od zbiorów i tak dalej _ - żartował poseł.

POSŁUCHAJ STANISŁAWA ŻELICHOWSKIEGO:

Wniosek o wotum nieufności dla ministra Sawickiego zdaniem Stanisława Żelichowskiego osłabia negocjacyjną ministra rolnictwa i Polski w walce o równe dopłaty dla rolników.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/150/t131990.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/koalicja;za;sawickim;opozycja;-;za;odwolaniem,141,0,788621.html) Koalicja za Sawickim, opozycja - za odwołaniem Opozycja: _ To jest minister odpowiedzialny za drożyznę na rynku żywności _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/50/t130610.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/psl;bedzie;bronilo;klicha;opozycja;wrecz;przeciwnie,109,0,765293.html) PSL będzie broniło Klicha, opozycja wręcz przeciwnie Szef MON Bogdan Klich przynajmniej na razie nie straci stanowiska - dzięki PSL.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/5/t122885.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/partie;bez;dotacji;psl;to;sie;moze;zle;skonczyc,235,0,723179.html) Partie bez dotacji? PSL: To się może źle skończyć Sawicki: Ugrupowania będą szukały bogatych sponsorów
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)