Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PSL: Podatek dochodowy dla rolników jeszcze później

0
Podziel się:

Wicemarszałek Sejmu Eugeniusz Grzeszczak z PSL jest przekonany, że wprowadzenie podatku dochodowego dla rolników odsunie się w czasie.

PSL: Podatek dochodowy dla rolników jeszcze później
(B4bees/CC BY 2.0/Flickr)
bFdEXmmZ

W radiowej Trójce polityk pytany był o stopień realizacji zapowiedzi premiera z 2011 roku w sprawie objęcia rolnikami rachunkowością podatkową.

Według posła ludowców, podatku dochodowego nie będzie również w tym roku. Eugeniusz Grzeszczak podkreślił, że jego partia nie jest całkowicie przeciw rozwiązaniu, ale podważa jego zasadność.

Pierwotnie gospodarstwa rolne - zgodnie z zapewnieniami premiera - miały zostać objęte najpierw rachunkowością podatkową, a następnie podatkiem dochodowym rozliczanym na zasadach ogólnych. Zmiany miały zacząć wchodzić w życie od 2013 roku.

bFdEXmnb
Czytaj więcej w Money.pl
Koalicja o wotum nieufności i szefie MSW Do kolejnego spotkania liderów PO i PSL ma dojść za tydzień.
PSL poprze rząd. Koalicjanci policzyli głosy? -_ Każdy, również w klubach koalicyjnych, ma swoją ocenę. Pytanie - czy głosujemy za stabilnością, czy głosujemy za destabilizacją _- wyjaśnił szef PSL Janusz Piechociński
Koalicjanci postanowili co dalej. Polecą głowy ministrów? Szef PSL nie wyklucza powołania nowego rządu. - _ Akcja trwa, trzeba zacisnąć zęby _ - komentuje Grzegorz Schetyna.
bFdEXmnC
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)