Notowania

wybory 2011
14.09.2011 12:07

PSL pokazuje, że jest inaczej niż nam się wydaje

Nie wszystko jest takie jak myślisz. Spójrz na nas z innej strony! - przekonują Ludowcy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(VladimirCetinski/iStockphotot)

Nie wszystko jest takie jak myślisz. Spójrz na nas z innej strony! - zachęca Polskie Stronnictwo Ludowe w nowym spocie wyborczym, zaprezentowanym w Warszawie. Reklamówka zatytułowana _ Pozory mylą _ w zamierzeniu ludowców ma łamać stereotypy na temat ich partii.

_ - Ten spot pokazuje jedno: pozory mylą. Najpierw widzimy pewną sytuację i mamy pewne skojarzenia, ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Zupełnie inaczej jest także z PSL, partią spokoju, rozwoju, umiaru, rozsądku i odpowiedzialności _ - przekonywał na środowej konferencji prasowej rzecznik sztabu wyborczego ludowców Krzysztof Kosiński.

Klip zaczyna się od sielankowego obrazu lata na wsi. Pole, kołyszące się trawy, biedronki, motyle i chabry, a do tego łagodna muzyka; w tym krajobrazie dwoje młodych ludzi.

Dziewczyna plecie wianek z chabrów, towarzyszący jej chłopak zachęca: _ Chodźmy szybko za stodołę _. _ Zdążymy? _ - pyta młoda kobieta. _ Byle szybko _ - odpowiada chłopak i oboje biegną w kierunku stodoły, chłopak zdejmując w biegu koszulę. Po chwili okazuję się, że za stodołą para po prostu gra w tenisa.

Na koniec na ekranie pojawia się napis: _ Nie wszystko jest takie jak myślisz. Spójrz na nas z innej strony! _ oraz hasło wyborcze PSL _ Człowiek jest najważniejszy _.

Celem klipu jest - tłumaczył rzecznik - _ łamanie pewnych głęboko zakorzenionych i utrwalonych stereotypów na temat PSL, bo pozory mylą _.

ZOBACZ SPOT LUDOWCÓW:

Jak podkreślał, na scenie politycznej mamy nie tylko _ partie wielkich kłótni _, ale jest także PSL. _ W ostatnim czasie PO i PiS zbliżają się do siebie w sondażach i to oznacza, że PSL nabiera coraz większej podmiotowości politycznej, to oznacza, że głos (oddany) na PSL będzie tym głosem decydującym o przyszłej koalicji rządowej _ - przekonywał Kosiński. Chwalił się też, że na kanale PSL w serwisie YouTube jest już 100 tys. odsłon ich piosenki wyborczej.

O kampanii wyborczej czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/195/t156355.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kwasniewski;zdradza;wyborczy;plan;sld,92,0,908636.html) Kto napisał program SLD? To tajemnica Aleksander Kwaśniewski zapowiedział, że Sojusz Lewicy Demokratycznej w ostatniej części kampanii będzie koncentrować się na tematach ekonomicznych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/217/t139993.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/tomczykiewicz;placa;minimalna;to;nie;kampania,79,0,908623.html) Platforma się stara. "Nie przez wybory" Szef klubu poselskiego PO Tomasz Tomczykiewicz zapewniał, że podwyżka płacy minimalnej nie jest elementem kampanii wyborczej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/10/t116490.jpg ) ] (http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/jak-zaglosowac-za-granica.html) Jak zagłosować za granicą? Są dwa sposoby Są dwa sposoby. Sprawdź jakie i pobierz wniosek.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/42/t137002.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/kaczynski;przeprosil;psl;w;niedziele;w;14;sekund,85,0,908373.html) Kaczyński przeprosił PSL. W 14 sekund Oświadczenie zostało wyemitowane w TVP Info o godzinie 12.26.
Tagi: wybory 2011, psl, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz