Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Putin dumny z darmowych szkół. Na takie zmiany nigdy się nie zgodzi

0
Podziel się:

Prezydent Rosji nie dopuści do likwidacji bezpłatnych szkół. Władimir Putin złożył takie oświadczenie w trakcie spotkania poświęconego rozwojowi dziecięcej kultury fizycznej.

Putin dumny z darmowych szkół. Na takie zmiany nigdy się nie zgodzi
(AP/FOTOLINK/East News)

Według rosyjskiego prezydenta, wprowadzenie płatnych szkół doprowadzi do katastrofy. Zdaniem Władimira Putina, Rosja zejdzie do poziomu krajów Trzeciego Świata. _ To absolutna głupota i u nas w kraju nigdy czegoś takiego nie będzie _ - zapewnił rosyjski polityk.

Władimir Putin zwrócił także uwagę na wciąż niski poziom kultury fizycznej w Rosji. _ Sytuacja związana z rozwojem sportu masowego, a szczególnie dziecięcego, nie uległa poprawie. W tej sferze ciągle jeszcze nie dogoniliśmy naszych sąsiadów _ - przyznał rosyjski prezydent.

Władimir Putin uroczyście otworzył dziś w Moskwie dziecięce centrum sportów walki. W ceremonii otwarcia towarzyszył mu amerykański aktor Steven Seagal.

Czytaj więcej w Money.pl
Kobieta będzie rządzić rosyjskim bankiem Decyzję o jej nominowaniu Putin ogłosił po spotkaniu z kandydatką i obecnym szefem banku Ignatjewem.
Członkini Pussy Riot wyjdzie na wolność? Jedna z dwóch członkiń zespołu Pussy Riot, odbywających karę dwóch lat więzienia za tzw. antyputinowską modlitwę, może zostać zwolniona przedterminowo.
Dla co drugiego z nich Stalin jest bohaterem Tylko 22 proc. odnosi się do niego zdecydowanie negatywnie - wynika z sondażu niezależnego Centrum Lewady.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)