Notowania

rządy władimira putina
16.07.2013 12:15

Putin groził urzędnikom i postawił ultimatum

- Chciałem was zapytać koledzy - czy wy w końcu weźmiecie się do roboty czy nie ? - pytał zdenerwowany urzędników.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AP/FOTOLINK/East News)

Władimir Putin pogroził urzędnikom z dalekowschodnich regionów Rosji. Prezydent zauważył, że aż 80 procent jego rozporządzeń nie zostało zrealizowanych. Dając urzędnikom czas do jesieni, obiecał że zwolni tych którzy źle wywiązują się ze swoich obowiązków.

Władimir Putin od rana przebywa na Sachalinie. Obejrzał nowoczesne platformy, które będą służyć do wydobywania surowców energetycznych z dna oceanu. Wziął też udział w manewrach dalekowschodniego okręgu wojskowego.

Przy okazji dostało się urzędnikom obwodu sachalińskiego i sąsiednich regionów. Prezydent skrytykował swoich podwładnych za nie zrealizowanie większości jego rozporządzeń. -_ Chciałem was zapytać koledzy - czy wy w końcu weźmiecie się do roboty czy nie ? _ - zdenerwował się Putin.

Rosyjski prezydent chce, aby w najbliższych latach nastąpił intensywny rozwój dalekowschodnich regionów Rosji. W jego opinii - ta cześć Federacji ma szanse stać się jednym ze światowych centrów energetycznych.

Czytaj więcej w Money.pl
Putin podpisał dwie kontrowersyjne ustawy Między innymi ustawę zakazującą propagowania homoseksualizmu wśród nieletnich.
Kommiersant: Putin zbliżył się do ideału Władimir Putin jest idealnym prezydentem dla 41 proc. Rosjan
Tagi: rządy władimira putina, rosja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości, gospodarka światowa
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz