10. Bogusław Cupiał - 2,9 mld zł

Biznesmen znany z tego, że był przez długi czas właścicielem klubu piłkarskiego Wisła Kraków, po kilku słabszych latach ma znowu dobra passę. Producent kabli Tele-Fonika, trzeci co do wielkości w Europie, który do niego należy, ma przyzwoite zyski. Wcześniej Cupiałowi nie sprzyjał brak koniunktury na światowych rynkach i spadające ceny miedzi. Kable z jego firmy leżą m.in. pod lotniskiem Heathrow i stadionem Wembley.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
milena
2017-11-28 12:19
Trzymają prym. Podoba mi się ,że nie epatują sobą , są dyskretni nawet jak robią rzeczy niezwykle spektakularne nie tylko w biznesie ale dla kultury i społeczności, np niebieski lelefon dla zagrożonej mlodzieży, żółty talerz z jedzeniem dla głodnych itp.
prawdziwy
2017-11-07 14:56
Wszystko przeminie i po nich zostanie tylkomarny pył i ktos kto powie, że tyle jesteś wart ile pomogłeś innemu a nie ile masz na koncie!!!! Żyć godnie i uczciwie- to jest i tak by przez ciebie nikt nie płakał!
maks
2017-10-30 17:10
Jest w bogactwie coś obrzydliwego bogactwo najbardziej nieprzyzwoicie wyglada w kontraście z biedą ,głodem ubóstwem. Najbardziej uczciwie podatki płacą drobni ciułacze majatek państwa to nasze podatki bogacze płaca podatki wrajach podatkowych. Za obiadki i bogactwo tych najbogatszych zawsze płaca ci co uczciwie pracują. takie giełdy to kombinacje nie ma pieniędzy z niczego aby jeden zyskał inny musi stracić. Dlatego bogacze tak nie nawidzą równości społecznej , najchętniej wróciliby do feudalizmu ,dziesięciny .
Pokaż wszystkie komentarze (175)