Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rekonstrukcja rządu. Cezary Grabarczyk nowym ministrem sprawiedliwości?

0
Podziel się:

Zaznaczył, że chciał zostać ministrem sprawiedliwości już 7 lat temu, kiedy swój pierwszy rząd tworzył Donald Tusk, ale wówczas premier powierzył mu funkcję szefa resortu infrastruktury.

Rekonstrukcja rządu. Cezary Grabarczyk nowym ministrem sprawiedliwości?
(kprm.gov.pl)
bEUWggmt

Czy dawne marzenia Cezarego Grabaczyka z PO się spełnią? Według medialnych spekulacji, ma on objąć w nowym rządzie tekę ministra sprawiedliwości.

W radiowej Jedynce Grabarczyk nie wykluczył, że tak się stanie, ale nie chciał też przesądzać sprawy. Zaznaczył, że chciał zostać ministrem sprawiedliwości już 7 lat temu, kiedy swój pierwszy rząd tworzył Donald Tusk, ale wówczas premier powierzył mu funkcję szefa resortu infrastruktury. _ Jak będzie tym razem? Zobaczymy _ - zakończył Cezary Grabarczyk.

Dziś kandydat na premiera Ewa Kopacz spotyka się z prezydentem Bronisławem Komorowskim, by rozmawiać o harmonogramie działań na najbliższe dni. Kopacz prowadzi intensywne konsultacje w sprawie nowego rządu. W jej sejmowym gabinecie pojawili się między innymi Elżbieta Bieńkowska, Radosław Sikorski i Bartłomiej Sienkiewicz.

bEUWggmv

Czytaj więcej w Money.pl

bEUWggmW
KOMENTARZE
(0)