Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
rząd
20.10.2005 11:27

Rokita: Rząd powinien powstać do końca października

Umowa koalicyjna między Prawem i Sprawiedliwością a Platformą Obywatelską mogłaby zostać podpisana pod koniec przyszłego tygodnia, a zaraz potem zostałby powołany rząd, powiedział Jan Rokita.

Podziel się
Dodaj komentarz

*Umowa koalicyjna między Prawem i Sprawiedliwością a Platformą Obywatelską mogłaby zostać podpisana pod koniec przyszłego tygodnia, a zaraz potem zostałby powołany rząd, powiedział Jan Rokita. *

„W środę powinny się zakończyć prace ekspertów i powinny zostać złożone sprawozdania. To jest tryb, który pozwoliłby na to, aby umowa koalicyjna została zawarta do końca następnego tygodnia” – powiedział Rokita dziennikarzom po spotkaniu z kandydatem na premiera Kazimierzem Marcinkiewiczem z PiS-u.

„I wtedy najpóźniej w sobotę wieczór Kazimierz Marcinkiewicz mógł udać się do swojego ulubionego miejsca w Warszawie, czyli do Pałacu Namiestnikowskiego, tym razem z listą członków rządu do powołania przez pana prezydenta” – powiedział także Rokita.

W przyszłym tygodniu mają ruszyć rozmowy eksperckie przedstawicieli obu partii – w poniedziałek obrady rozpoczną zespoły dotyczące makroekonomii i budżetu.

Tagi: rząd, wiadomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz