Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
09.07.2005 17:41

Są zgłoszenia o zaginięciu kolejnych Polaków w związku z atakami w Londynie

Lista Polaków poszukiwanych przez polski konsulat w Londynie liczy znowu kilkanascie nazwisk. Wczoraj informowano o ośmiu osobach, dzis konsul powiedział, ze krewni zgłosili zaginięcie kolejnych. Konsul Tomasz Trafas powiedział, że na liście są nazwiska nawet tych, co do których nie ma pewności, że w czasie czwartkowych ataków byli w Londynie.

Podziel się
Dodaj komentarz

Lista Polaków poszukiwanych przez polski konsulat w Londynie liczy znowu kilkanascie nazwisk. Wczoraj informowano o ośmiu osobach, dzis konsul powiedział, ze krewni zgłosili zaginięcie kolejnych.

Konsul Tomasz Trafas powiedział, że na liście są nazwiska nawet tych, co do których nie ma pewności, że w czasie czwartkowych ataków byli w Londynie. Konsul zwrócił uwagę, że głównie chodzi tu o osoby, które w ostatnich dniach wyjechały do Anglii, ale nie skontaktowały się od tego czasu z rodziną.

Konsul Trafas zaznaczył, że nie ma też pewności, czy wszystkie osoby na liście zaginionych były w miejscach zamachów. Podkreślił, że największe prawdopobieństwo takiej sytuacji dotyczy trzech osób, a znacznie mniejsze kolejnych dziesięciu.

Wśród poszukiwanych przez polski konsulat są między innymi trzy Polki. Ich nazwiska opublikowala brytyjska prasa. Wszystkie w czwartek rano wyjechaly do pracy - dwie metrem, jedna autobusem i do dziś nie dały o sobie znać.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz