Notowania

więzienia cia w polsce
30.03.2012 11:50

Schetyna uważa, że wypowiedzi Palikota są wyssane z palca

Zdaniem wiceszefa Platformy Obywatelskiej, gra między Palikotem a Millerem w sprawie więzień CIA jest absolutnie porażająca i szkodliwa dla Polski.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

- _ Sprawa więzień CIA w Polsce jest nie do zatrzymania _ - uważa Grzegorz Schetyna wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej. - _ Nie możemy sobie pozwolić, żeby jej dalszym ciągiem były spekulacje, bo to szkodzi Polsce _ - powiedział w rozmowie z Moniką Olejnik na antenie Radia Zet.

Schetyna powiedział, że sprawa więzień CIA i torturowania więźniów w Polsce jest bulwersująca, ale trzeba ją wyjaśnić. - _ Musimy mieć odwagę i otwartość powiedzenia prawdy o tych smutnych rzeczach. Tu trzeba bronić dobrego imienia Polski _ - wyjaśnił.

- _ Trudno mi sobie wyobrazić Leszka Millera i Aleksandra Kwaśniewskiego przed Trybunałem Stanu _ - przyznał Grzegorz Schetyna zapytany, czy ci politycy powinni ponieść odpowiedzialność, jeśli doniesienia okażą się prawdą.

Jego zdaniem gra między Palikotem a Millerem w sprawie więzień CIA jest absolutnie porażająca i szkodliwa dla Polski. To _ co robi Palikot w ostatnich dniach jest antypaństwowe i antysystemowe _, ponieważ kłótnia polityków i ich wzajemne oskarżenia _ uderzają w podstawy państwa i powinny się odbywać w bardziej zamkniętym gronie _ - stwierdził wiceszef PO.

Czytaj więcej [ ( http://static1.money.pl/i/h/125/132221.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/komentarze/artykul/tusk;zalatwil;millera;w;rekawiczkach,240,0,1054960.html) *Tusk załatwił Millera w rękawiczkach * Bartosz Wawryszuk pisze, kto pomógł premierowi spacyfikować opozycję.

Zdaniem Schetyny, wypowiedzi Palikota są wyssane z palca i powodują _ polityczną lawinę, niebezpieczną dla Polski _.

Wczorajsze nazwanie przez Leszka Millera posłów Ruchu Palikota _ naćpaną hołotą _ były marszałek Sejmu ocenił jako _ wychodzący poza granice przyzwoitości dialog lewicy _.

Schetyna nie chiał wypowiadać się na temat koalicji z Ruchem Palikota w następnej kadencji Sejmu. Zapytany, czy wyobraża sobie Janusza Palikota jako prezydenta odpowiedział: _ Nie, całe szczęście nie mam takiej wyobraźni i mam nadzieję, że nie będę musiał mieć _.

Czytaj więcej w Money.pl
Miller ostro o Palikocie. Posłuchaj szefa SLD Lider Ruchu Palikota zamierza wytoczyć Millerowi proces. Ten zaś zapowiada, że nie będzie już podawał ręki posłowi z Lublina.
Seria wzajmenych oskrażeń na lewicy _ Nie jestem oskarżony, ani o nic podejrzewany _- twierdzi lider SLD. - _ Nie toczy się przeciwko mnie żadne postępowanie w jakiejkolwiek sprawie _ przekonuje Janusz Palikot.
Palikot pozwie Millera za "rzecznika al-Kaidy" Znowu ostra wymiana ciosów między liderami lewicowych partii. Miller ironiczny, Palikot chce sądu.
Tagi: więzienia cia w polsce, janusz palikot, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, gospodarka polska, wiadmości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz