Seph Lawless urodził się w Cleveland, w tzw. Pasie Rdzy, jak potocznie nazywana była północno-wschodnia część Stanów Zjednoczonych. Kiedyś tętniące serce przemysłu ciężkiego w USA, dziś symbol kryzysu.

Jego ojciec był robotnikiem w jednej z miejscowych fabryk motoryzacyjnych, a on sam stał się świadkiem upadku wielkiego przemysłu i całej związanej z nim cywilizacji.

- Zacząłem dokumentować opuszczone części USA, by uzmysłowić Amerykanom, co dzieje się z ich krajem. Chciałem, by zobaczyli prawdziwe oblicze Ameryki, dalekie od ich wygodnych domów i smartfonów - mówi WP money Seph Lawless.

Na zdjęciu: opuszczone centrum handlowe Rolling Acres Mall w Akron w Ohio po ubiegłorocznej śnieżycy, która przeszła od środkowowschodnich stanów przez Wschodnie Wybrzeże po Nową Anglię.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
karlos
2018-02-15 12:56
Jasnowidzem nie jestem ale kiedy cos takiego dojdzie i do nas wielkie centra i wielkie firmy przeinwestowaly liczyli ze tylko bedzie HOSSA , ale takie niemze trwac wiecznie , , dziwie sie ze plajtuja podatkow nie placa i jeszcze straty maja albo za pazerni , albo ludziom wygodniej kupowac w sklepie gdzie maja kontakt z sprzedawca
Lukasz82
2018-02-09 14:42
U nich niepotrzebne galerie handlowe i parki rozrywki, u nas z oszczędności, szpitale, do których ustawiają się kilkumiesięczne kolejki i fabryki, jak np. cukrownie, w których powinni pracować ludzie, ale po co, jeśli można je było sprzedać ,,inwestorom" zza granicy, którzy po prostu zniszczyli tanią polską konkurencję poprzez wrogie przejęcia i dobrze posmarowali, żeby nie odpowiadać przed wymiarem sprawiedliwości. Ile szpitali itp. instytucji zostało zniszczonych tylko we Wrocławiu chyba nie uda mi się policzyć.
andys
2018-02-09 13:38
Był czas targowisk, jest czas centrów handlowych, nadchodzi czas handlu internetowego. Normalna prawidłowośc rozwoju ludzkości.
Pokaż wszystkie komentarze (185)