Notowania

Singiel i gej - klient pożądany

Powstała pierwsza w Polsce firma pośrednictwa finansowego, która swoją ofertę kieruje głównie do mniejszości seksualnych i singli.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Tomasz Gzell)

*Instytucje finansowe odkryły niszę na rynku. Nowe źródło zysków to doradztwo skierowane do mniejszości seksualnych i singli. *Zagraniczne banki nie od dziś z powodzeniem inwestują w marketingowe akcje w niszowych czasopismach skierowanych do mniejszości seksualnych. Idąc w ich ślady powstała w Polsce firma pośrednictwa finansowego, która sprzedaje ogólnodostępne produkty finansowe odpowiednio je "opakowując".

Artur Orzeł pod marką qFinanse założył firmę pośrednictwa finansowego, która ze szczególną uwagą traktuje klientów z grupy GLBT, czyli mniejszości religijnych oraz singli. Pionierski pośrednik oferuje te same produkty finansowe, co inni, jednak wyróżnia się szczególne tolerancyjną obsługą.
_ Co mają wspólnego: Citibank, Ford, Nivea, Subaru, Deutsche Bank, American Airlines i VW Bank? Okazuje się, że wszystkie postrzegane są przez gejów i lesbijki jako marki przyjazne mniejszościom seksualnym. _

Przykłady zza granicy pokazują, że rynek mniejszości seksualnych jest wyjątkowo obiecujący. Tylko w Stanach Zjednoczonych dochody netto konsumentów z grupy GLBT sięgają rocznie 675 mld dolarów rocznie. Jak wynika z szacunków, w USA jest to grupa ponad 16 mln pełnoletnich konsumentów.

O tym, w jaki sposób firmy docierają do klientów z grupy mniejszości seksualnych i ile dzięki nim zarabiają, czytaj w serwisie Manager.money.pl.

Tagi: qfinanse, wiadomości, gospodarka, najważniejsze, gospodarka polska
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz