Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Średnia sprzedaż gazet w Polsce. To złe wyniki

0
Podziel się:

Średnia sprzedaż Gazety Wyborczej w listopadzie spadła o 16 proc. rdr. Jak poradzili sobie inni?

Średnia sprzedaż gazet w Polsce. To złe wyniki

Rozpowszechnianie płatne razem _ Gazety Wyborczej _, wydawanej przez Agorę, wyniosło w listopadzie 2012 roku 250.447 sztuk i było o 16 proc. niższe niż rok wcześniej - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.

Rozpowszechnianie płatne razem _ Gazety Wyborczej _ w listopadzie było wyższe o 3,7 proc. w stosunku do października.

Z kolei rozpowszechnianie płatne razem _ Dziennika Gazety Prawnej _, wydawanego przez Infor razem z Axel Springer Polska, wyniosło w listopadzie 72.655 egzemplarzy, co oznacza spadek o 15,3 proc. rdr oraz wzrost o 2,3 proc. mdm.

W listopadzie liderem sprzedaży na rynku dzienników pozostał _ Fakt _, wydawany przez Axel Springer Polska. Jego rozpowszechnianie płatne razem wyniosło 346.776 egzemplarzy, co oznacza spadek rok do roku o 5,9 proc. oraz o 0,7 proc. mdm.

W listopadzie w ujęciu rocznym rozpowszechnianie płatne razem _ Super Expressu _ spadło o 7,6 proc., do 161.406 sztuk. Z kolei miesiąc do miesiąca wzrosło o 4 proc.

Rozpowszechnianie płatne razem _ Rzeczpospolitej _ w listopadzie wyniosło 100.829 sztuk, co oznacza spadek rok do roku o 18,9 proc. Miesiąc do miesiąca sprzedaż spadła o 2,8 proc.

wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)