Notowania

stadion narodowy
24.09.2013 09:05

Stadion Narodowy jest nierentowny. To się zmieni?

Co miesiąc do interesu trzeba dopłacać, ale też nie ma miesiąca bez dużej imprezy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(www.msport.gov.pl)
stadion Narodowy w Warszawie

Nadal trzeba do niego dopłacać miliony, czy może zaczął już na siebie zarabiać? Zarządcy Stadionu Narodowego podsumowali pierwsze siedem miesięcy działalności w tym roku.

- _ Miesięczny koszt funkcjonowania stadionu to około 3,5 miliona złotych. Gdy stadionem zarządzał poprzedni operator, czyli Narodowe Centrum Sportu, finanse obiektu zamieniły się w ruinę. Co i róż zaliczano kompromitujące wpadki, jak ze słynnym meczem na wodzie, czy koncertem Madonny. Minister Sportu powiedziała dość i stadionem zaczęli zarządzać ludzie, którzy wcześniej odpowiadali za koordynację przygotowań do Euro. Wygląda na to, że coś drgnęło _ - opisuje sytuację Radomir Czarnecki z Polskiego Radia.

- _ Choć do stadionu jeszcze z pewnością trzeba będzie sporo dopłacać, to już widać, że w zarządzaniu coś się zmieniło. Nie ma miesiąca bez dużej imprezy. W tym roku na stadionie odbędzie się jeszcze między innymi ogromna międzynarodowa konferencja klimatyczna organizowana przez ONZ _ - dodaje.

Czytaj więcej w Money.pl
Rafał Kapler wygrał w sądzie. NCS musi zapłacić Chodzi o 571 tys. zł, które Kapler miał otrzymać za oddanie Stadionu Narodowego do użytku.
Szef Narodowego Centrum Sportu z premią? Przed Sądem Okręgowym w Warszawie zaczął się i zarazem od razu skończył proces cywilny w tej sprawie.
Mucha tłumaczy się z biletów na Madonnę Pani minister tłumaczy, że nie ma w tej sprawie żadnej afery.
Tagi: stadion narodowy, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska, czołówki, nieruchomości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz