Notowania

stadion narodowy
25.01.2012 14:59

Stadion Narodowy zostanie otwarty. Jest zgoda

Strażacy zakończyli już wszystkie czynności związane z odbiorem płyty główne.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Leszek Szymański)

Straż Pożarna wydała pozytywną opinię w sprawie płyty głównej Stadionu Narodowego w Warszawie. Obecnie strażacy zajmą się opiniowaniem zgody na imprezę otwarcia Stadionu Narodowego.

Strażacy zakończyli wszystkie czynności związane z odbiorem płyty głównej - mówi brygadier Ireneusz Kopczyński._ - Opinia została oficjalnie przekazana inwestorowi. Jest ona jak najbardziej pozytywna, nie ma w niej określonego żadnego warunku, co oznacza, że można ją uznać za obowiązującą _ - powiedział.

_ - Mam świadomość, że w obecnej chwili mogą trwać jeszcze prace wykończeniowe na płycie boiska, ale nie ma to jakiegokolwiek wpływu na jej bezpieczeństwo pożarowe - _zapewnił.

Otwarcie Stadionu Narodowego zaplanowano na niedzielę. Organizatorzy nie otrzymali jednak zgody na koncert otwarcia. Do piątku Narodowe Centrum Sportu ma czas na złożenie wszystkich dokumentów związanych z pozwoleniem na imprezę masową.

Więcej o budowie stadionu czytaj w Money.pl
Zbudowali największy stadion w Polsce Generalny wykonawca Stadionu Narodowego zameldował zakończenie prac. Rozpoczęły się już pierwsze odbiory techniczne.
Proces o budowę stadionu wciąż bez terminu Miasto Białystok pozwało polsko-francuskie konsorcjum Eiffage Budownictwo Mitex S.A. oraz Eiffage Construction.
Zgoda na Narodowym. Skończą do września Wadliwie wykonane schody na Stadionie Narodowym mają być naprawione do 15 września.
Tagi: stadion narodowy, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz