Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
strauss-kahn
09.08.2013 11:39

Strauss-Kahn doradcą serbskiego rządu

Strauss-Kahn oraz 15 wybranych przez niego ekspertów ma pomóc Serbii w przezwyciężeniu obecnego kryzysu gospodarczo-społecznego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Jackson Lee/Splash News/EAST NEWS)

Były dyrektor zarządzający Międzynarodowego Funduszy Walutowego Dominique Strauss-Kahn zostanie doradcą ekonomicznym rządu Serbii - poinformował wysokonakładowy serbski dziennik _ Blic _.

Strauss-Kahn oraz 15 wybranych przez niego ekspertów ma pomóc Serbii w przezwyciężeniu obecnego kryzysu gospodarczo-społecznego. Rząd w Belgradzie zapowiedział już wcześniej, że skorzysta ze wsparcia zagranicznych doradców, gdyż w kraju brak odpowiednich specjalistów.

64-letni obecnie Strauss-Kahn utracił stanowisko szefa MFW w 2011 roku w następstwie zarzutów o seksualną napaść na pokojówkę w nowojorskim hotelu. Obecnie we Francji prowadzone jest przeciwko niemu dochodzenie w sprawie współuczestnictwa w dostarczaniu prostytutek klientom luksusowego hotelu Carlton w Lille.

Czytaj więcej w Money.pl
Premier Serbii chce dymisji ministra finansów Minister finansów Mladjan Dinkić powinien ustąpić w ramach przetasowań w rządzie - uważa premier Serbii Ivica Daczić.
Strauss-Kahn oskarżony o stręczycielstwo Decyzja o postawieniu przed sądem 64-letniego Strauss-Kahna w tej sprawie jest niespodzianką.
Najbogatszy Serb zapłacił 12 mln euro kaucji Miliarder Miroslav Miszković, który jest oskarżony o malwersacje, opuścił areszt.
Tagi: strauss-kahn, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, gospodarka światowa
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz