Notowania

strauss-kahn
06.06.2011 07:21

Strauss-Kahn trafi przed sąd

Obrońca Strauss-Kahna oświadczył, że jego klient jest niewinny i zapowiedział, że odrzuci stawiane mu zarzuty.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

Były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique Strauss-Kahn stanie przed sądem w Nowym Jorku. Usłyszy formalne zarzuty o napaść seksualną na hotelową pokojówkę. Adwokaci Straussa-Kahna zapowiadają, że nie przyzna się on do winy.

Prokuratura postawiła byłemy szefowi MFW siedem zarzutów. Najpoważniejszy z nich to próba gwałtu na 32-letniej pokojówce z hotelu Sofitel. Benjamin Brafman, obrońca Strauss-Kahna oświadczył, że jego klient jest niewinny i zapowiedział, że odrzuci stawiane mu zarzuty. Adwokaci Francuza wystąpią także o dostęp do materiału dowodowego zgromadzonego przez policję.

Strauss-Kahn został 20 maja zwolniony z aresztu za kaucją wysokości milion ) dolarów, choć nie od razu sąd się na to zgodził. Obecnie bankier przebywa w areszcie domowym pod stałym nadzorem elektronicznym.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/246/t139766.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/strauss-kahn;zostanie;uniewinniony,9,0,834057.html) "Strauss-Kahn zostanie uniewinniony" Zdaniem jego adwokata Benjamina Brafmana, były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego jest niewinny.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/4/t139524.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/strauss-kahn;zdecydowal;w;sprawie;dalszego;kierowania;mfw,214,0,832214.html) Strauss-Kahn zdecydował w sprawie dalszego kierowania MFW Zrezygnował ze skutkiem natychmiastowym, jednocześnie odrzucił wszystkie oskarżenia, które wysunięto przeciwko niemu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/137/t139657.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/adwokat;celebrytow;wybroni;szefa;mfw,238,0,831982.html) Adwokat celebrytów. Wybroni szefa MFW? Benjamin Brafman bronił Puffa Daddy'ego, Jay-Z oraz Michaela Jacksona. _ Jego numer telefonu trzeba mieć, jeśli wpada się w kłopoty _.
Tagi: strauss-kahn, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, gospodarka polska, wiadmości, banki
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz