Tylko 15 proc. Dubaju to Dubajczycy

Dubaj jest najbardziej rozpoznawalnym i najbardziej zaludnionym emiratem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Z około dwóch milionów mieszkańców tylko 15 proc. stanowią Dubajczycy.

Miasto jest synonimem luksusu i przepychu. Wszystko jest tutaj niezwykłe, wyjątkowe, największe, najszybsze, najwyższe, najdroższe.

Ociekające złotem apartamenty szejków, szalone wizje architektoniczne i urbanistyczne, sztuczne wyspy, które widać z  kosmosu, a nawet "klimatyzowany" piasek przy plaży w Marina Dubai.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
ton
2018-03-14 13:49
porzucone samochody to pokłosie kryzysu sprzed lat a nie zapomnienia czy znudzenia właścicieli. wielu obcokrajowców uciekło wtedy z Dubaju porzucając to co mieli a mieli wile na kredyt.. paru nawet wylądowało w wiezieniach ale kto by o tym mówił.
Janek
2018-02-25 20:33
Pan francuski tania siła robocza z Polski i już mamy prosty przepis na sukces. Powinniśmy pójść dalej tym tropem i oddać lasy państwowe francuskim panom, dać zwolnienie z podatku na 20 lat i okaże się ,że lasy państwowe to prawdziwa megażyła złota..mówię Wam..
witek
2018-02-25 10:18
napisz o luksusie made in syria,to nie tak daleko od dubaju.
Pokaż wszystkie komentarze (17)