Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
25.04.2005 08:51

Sygnały Dnia - Jan Rokita: Wbrew negatywnym wynikom sondaży Platforma Obywatelska wygra wybory

Jan Rokita uważa, że wbrew wynikom sondaży Platforma Obywatelska może wygrać wybory. Od pewnego czasu badania opinii publicznej wyskazują na zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwość. Jednak z sondaży wynika też, że ponad 40 procent badanych wierzy mimo wszystko w zwycięstwo Platformy, a tylko niecałe 20 procent w wygraną PiS-u.

Podziel się
Dodaj komentarz

Jan Rokita uważa, że wbrew wynikom sondaży Platforma Obywatelska może wygrać wybory. Od pewnego czasu badania opinii publicznej wyskazują na zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwość.

Jednak z sondaży wynika też, że ponad 40 procent badanych wierzy mimo wszystko w zwycięstwo Platformy, a tylko niecałe 20 procent w wygraną PiS-u. Szef klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej powiedział w Sygnałach Dnia, że wyjaśnienie tego pozornego - jego zdaniem paradoksu - jest proste. Rokita uważa, że ludzie chcą, by jednak w przyszłym rządzie więcej było Platformy.

Gość Jedynki podkreślił przy tym, że jego partia nadal chce koalicji z Prawem i Sprawiedliwością. Zdaniem Rokity, dla tej koalicji nie ma alternatywy i to dla Polski jest dobre.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz