Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
25.08.2005 08:32

Sygnały Dnia Lech Kaczyński o rozmowie z Donaldem Tuskiem

Lech Kaczyński oświadczył, że nie rozmawiał z Donaldem Tuskiem na temat polityki podatkowej przyszłego rządu Paltformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości.

Podziel się
Dodaj komentarz

Kandydat PiS na prezydenta przyznał jednak w Sygnałach Dnia, że we wtorek odbył długą rozmowę z szefem Platformy i jej kandydatem na prezydenta.
Gość Jedynki uważa, że wczoraj w Sygnałach Tusk nie powiedział, iż uzgadniał z nim politykę podatkową wspólnego rządu. Kaczyński jest przeciwny temu, by taki rząd realizował program gospodarczy tej partii, która będzie miała więcej posłów. Według Kaczyńskiego, rząd musi realizować politykę kompromisu. Gość Jedynki jest też przeciwny podatkom liniowym.
Tymczasem we wczorajszych Sygnałach Tusk oświadczył, że dla niego jest oczywiste, iż nowy rząd będzie realizował program gospodarczy tej partii, która będzie miała więcej posłów. Jeśli będzie to Platforma, to - na przykład - będziemy mieli podatek liniowy, jeśli PiS, nieco bardziej skomplikowany system podatkowy - mówił Tusk. Dał do zrozumienia, że ta kwestia też była poruszana w rozmowie z Kaczyńskim.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz