Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
07.05.2005 08:22

Sygnały Dnia Potocki: Partia Demokratyczna będzie partią rozsądku, dbającą o ludzkie interesy

Sekretarz generalny Unii Wolności Andrzej Potocki wyraził nadzieję, że dziś formalnie powstanie nowa Partia Demokratyczna. Nową formację tworzy środowisko Unii Wolności. Akces do niej zgłosiło też kilku dawnych polityków SLD.

Podziel się
Dodaj komentarz

Andrzej Potocki powiedział w Sygnałach Dnia, że dziś odbędzie się kongres Unii Wolności. Później ma się zacząć kongres założycielski Parii Demokratycznej. Gość Jedynki Polskiego Radia wyjaśnił, że o powołaniu nowej partii zadecyduje kongres Unii Wolności.

Potocki zastrzegł, że nazwa Partia Demokratyczna nie jest jeszce ostatecznie przesądzona. Także o tym ma dziś zadecydować kongres założycielski.

Gość Sygnałów Dnia zapewnił, że nowa formacja będzie partią rozsądku, faktycznie dbającą o ludzkie interesy. To będzie przywoita partia środka, partia ludzi uczciwych, pozbawiona agresji i demagogii - przekonywał Andrzej Potocki.

Rozmówca Jedynki Polskiego Radia uważa, że nieprzyjęcie dymisji premiera Marka Belki przez prezydenta jest niezrozumiałe i nieracjonalne. Belka zgłosił akces do Partii Demokratycznej.

Tagi: wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz